987
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-987,select-core-1.5,pitch-theme-ver-3.4.2,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,grid_1300,vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Doświadczenie

Istniejemy na rynku od wielu lat i przez ten czas udało nam się wspólnie stworzyć firmę, która jest synonimem solidności w branży. Od samego początku wyróżnikiem naszego działania była jakość i bezkompromisowość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Dlatego dziś jesteśmy w stanie pracować dla najbardziej wymagających klientów. Nasi Pracownicy to kompetentny i doświadczony zespół, nastawiony na indywidualne podejście do klienta.

Kompleksowość

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od porad dotyczących projektu, doboru odpowiednich mediów, wydruku i wykończenia reklamy, aż po dostarczenie i montaż gotowego produktu. Trzon działalności firmy to druk i profesjonalne oklejanie pojazdów, witryn sklepowych oraz wszelkich innych powierzchni zdolnych do pełnienia funkcji nośnika reklamy. Jakość i powtarzalność prac gwarantują starannie opracowane narzędzia i procedury.

Park maszyn

Nasz park maszynowy został zaplanowany w ten sposób, aby najefektywniej pracować zarówno dla dużych ponadregionalnych korporacji, jak i dla lokalnych, często niewielkich firm. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Zadowolenie

Powierzając naszej firmie wykonanie reklam mają Państwo gwarancję solidności, jakości oraz terminowości a materiały jakich używamy do produkcji, to sprawdzone wysokiej klasy produkty, renomowanych europejskich producentów. Biorąc aktywny udział w tworzeniu niebagatelnych projektów na najwyższym poziomie, pomagamy w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku a profesjonalnie wykonana usługa gwarantuje nie tylko satysfakcję, lecz także uznanie w oczach klienta.